توضیحات پروژه

داستانی از مبارزه خیر و شر

سینمایی فرمانروای آب

پویش پدر فرید است در سفر کارشناسی به عراق درگیر حادثه تروریستی شده و مفقود می شود محسن به عنوان همراه و آخرین کسی که پویش عباس و جابر زنده مانده باشند ، اما در این بین افرادی هستند که فکر میکنند پویش زنده است ،فرید که به علت بد قولی های مکرر خود نتوانسته و به دنبال پیدا کردن راهی است تا از سرنوشت پدر خود مطلع شود ….

توضیحات

فرم کار انیمیشن است البته نه انیمیشن فانتزی بلکه انیمیشن رئال است. اینکه ما فرم رئال را انتخاب کردیم به این خاطر است که موضوعات بسیار جدی در این کار بررسی می شود و نیازمند فرم جدی است تا باور پذیر باشد. تلاش این پروژه بر این است که ظرفیت های انیمیشن را در خدمت یک مضمون قرار دهد. اکر میخواستیم این کار را در فضای رئال بسازیم با توجه به جلوه های ویژه فراوان آن و با توجه به شرایط مکانی و زمانی که فیلم در آن قرار گرفته، پروژه ای با هزینه بالای ۱۰ میلیارد تومان میشد. به همین خاطر ما انیمیشن با فضای رئال را انتخاب کردیم تا هم بتوانیم باورپذیری فضای رئال را داشته باشیم و هم از ظرفیت های ویژه ای که از حیث جلوه های ویژه و حرکت و دوربین و تولید لوکیشن هایی که دسترسی به آن گاها غیر ممکن است، به اینها دسترسی پیدا کنیم و این فضا را بوجود آوریم.

جزئیات

مدت زمان:۱:۳۰  دقیقه

تکنیک: انیمیشن سه بعدی

محصولی از استودیو آوین رسانه

محصول ۱۳۹۶

عوامل تهیه:

تعداد افرادی که در این پروژه همکاری کردند بیش از ۱۰۰ نفر هستند. که در بخشهای مختلف مدلسازی، طراحی لوکیشن و طراحی کارکترها و در فضای بسیار دشوار رندر فیلم که نزدیک به یکسال طول کشید و هنوز هم بخشهایی از آن نیازمند تکمیل شدن دارد، فعالیت کردند.

کارگردان:

مجید اسماعیلی

تهیه کننده:

مجتبی امینی، حسین سلطانی

مدیرتولید:

شهاب شریفیان و سید محمود صدیقی

موسیقی:

بهزاد عبدی