خدمات ما

استودویو آوین رسانه فیلم به صورت تخصصی در حوزه شبیه سازی و واقعیت مجازی، انیمیشن دو بعدی و انیمیشن سه بعدی فعالیت می کند. استودیو اوین رسانه فیلم  با بهره گیری از نیروهای متخصص در دپارتمان های تخصصی محصولات با کیفیت و خلاقانه تولید کرده است که در چند حوزه تفکیکی عرضه گشته است که شامل انیمیشن های کوتاه، انیمیشن های سریالی، انیمشن های سینمایی بلند، شبیه سازی بناهای معماری و واقعیت مجازی می باشد.

 حوزه های کاری

در استودیو آوین رسانه فیلم تاکنون چندین انیمیشن کوتاه و بلند سه بعدی ساخته شده است و ساخت چندین انیمیشن دیگر نیز در دستور کار این استودیو قرار دارد. برخی از این تولیدات در جشنواره های معتبر تقدیر شده اند و در بازارهای بین المللی نیز عرضه گردیده است.

استودیو آوین رسانه تا کنون چند انمیشن های دو بعدی با محوریت های کودکان تولید کرده است که در شبکه های بین المللی پخش شده است و در جشنواره ها داخلی نیز مورد تقدیر قرار گرفته است.

موشن کمیک نیز به عنوان یکی از جذاب ترین برنامه های بصری مورد توجه استودیو آوین رسانه فیلم است که توسط این تکنیک سریال شاهنامه و موشن کمیک عاشورا را عرضه کرده است.

با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی نیست برای دیدن یک محل حتما به آنجا سفر کرد، تیم آوین رسانه فیلم با توجه به شبیه سازی رایانه ای حرم های شریف و متبرک ائمه معصومین  و تولید برخی اماکن فرهنگی دیگر توانسته است که نمونه های ناب و بی نظیری از شبیه سازی رایانه ای را در وسط عظیمی پیاده سازی کند، شبیه سازی رایانه ای حرم امام رضا (علیه السلام) یکی از بزرگترین شبیه سازی های رایانه ای در کشور می باشد.

واقعیت مجازی یک تکنولوژی، که چندان هم جدید نیست و تاریخچه استفاده از آن به قرن نوزدهم برمی  گردد حالا در عصر حاضر نیز مورد توجه است، این تکنولوژی حس حضور در جهانی دیگر یا مکانی غیر قابل دسترس را به انسان می دهد و مجموعه ای از تجربیات نو را ایجاد میکند.

تماشای آثار